aktuális
hasznos hírek
Művelődési ház

Csepreg Város Önkormányzata PÁLYAKARBANTARTÓ állást hirdet!

feltöltve: 2019. március 7. 10:27 | utolsó módosítás: 2019. március 7. 10:36

Álláshirdetés

Csepreg Város Önkormányzata Malomkerti Sportlétesítményébe, karbantartói munkakörbe keres megbízható munkatársat azonnali munkakezdéssel.

Feladatok:

  • a sportlétesítmény nyitvatartási idejének biztosítása
  • pályák folyamatos karbantartása (fűnyírás, öntözés, stb)
  • a sportlétesítmény pályákon kívüli területének rendezése, felügyelete
  • a pályák mérkőzésekre való folyamatos felkészítése
  • a játszótér és a rendezvénytér területének folyamatos karbantartása

Elvárások:

  • Szakiskolai vagy szakmunkásképző iskolai végzettség
  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • megbízhatóság
  • precízitás
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Felvételnél előnyt jelent:

  • csepregi lakhely
  • mezőgazdasági gépszerelő végzettség, kertész végzettség
  • ’T’ kategóriás jogosítvány (mezőgazdasági vontató)

Bérezés: megegyezés szerint

Jelentkezni lehet önéletrajzzal a Csepregi Közös Önkormányzati Hivatal 1. emeleti titkárságán, vagy a 06-94-565-030-as telefonszámon.

A cikket eddig 113 ember olvasta.